NLP dla menadżera

Kiedy zaczniesz podchodzić do wszystkiego, co Cię w życiu spotyka, z pasją, i zaczniesz poruszać się w wyznaczonym przez siebie kierunku, nagle odkryjesz, że w Twoim otoczeniu znajdą się ludzie, którzy otworzą przed Tobą wiele możliwości, dadzą Ci dużo przyjemności i zaoferują wszystkie inne rzeczy, których pragniesz. Życie polega na przetwarzaniu informacji, które do nas docierają, a NLP jest sposobem, żeby to robić.

Richard Bandler

Czytaj więcej...

Akademia menedżera

Doby menadżer potrafi poprowadzić zespół ku sukcesom, które przekładają się na wyniki całej Organizacji. Lider, który skupia wszystkie najważniejsze cechy przywódcze i jednocześnie potrafi zmotywować swoich ludzi jest jak kapitan na statku. To on nadaje kierunek, wyznacza działania całej załogi i prowadzi ją w stronę wizji i celu.

Czytaj więcej...

Insights dla menedżerów

Narzędzia i techniki zarządzania mogą być skuteczne tylko w sytuacji gdy są dostosowane zarówno do menedżera jak i jego podwładnych. Dajemy możliwość skorzystania z konkretnych wskazówek i informacji w kierowaniu właśnie TYMI ludźmi przez TEGO człowieka. To konkret i efektywne rozwiązanie maksymalnie dopasowane do menedżera i jego zespołu.

Czytaj więcej...

Executive Coaching

Executive Coaching (Bussiness Coaching) – Jeśli stoisz przed dylematem jak pokonać przeszkody stojące przed Twoją firmą lub zespołem, to jest właśnie TEN sposób, żeby sobie z nimi poradzić. Rozwiązania które przebiją mur na którym inni utknęli, są w Tobie!

Czytaj więcej...

HeartMath dla menedżerów

Efektywną organizacją zarządzają efektywni menedżerowie. Jak utrzymać i podnieść efektywność menedżerów? Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i badań opracowano innowacyjny, niezwykle skuteczny HartMath Coaching. Jest to nowe na rynku Polskim rozwiązanie pozwalające podnieść efektywność menedżera – jego zdolność koncentracji, umiejętność podejmowania decyzji, zdolności do zarządzania zespołem.

Czytaj więcej...