• Ścieżki sprzedaży
  • Badanie mystery shopper
  • Badanie satysfakcji klienta

Akademia Sprzedaży

Gdyby założyć, że sprzedaż to gra to każdy handlowiec chciałby w tej grze wygrywać. Jednak sprzedaż to nie tylko gra - to także proces, który na każdym etapie wymaga pracy. Dotarcie do Klienta, budowanie kontaktu, prezentacja oferty, reagowanie na obiekcje, negocjacje czy zamykanie sprzedaży – wszystkie te elementy są bardzo istotne. Co zrobić, żeby być jak najbardziej skutecznym i osiągnąć sukces? W jaki sposób wpływać na obecnych i potencjalnych Klientów? Co zrobić, żeby wygrać?

Czytaj więcej...

Skuteczna sprzedaż - Insights Discovery

Skuteczna sprzedaż -€€ Insights To sprawdzone i gotowe do szybkiego zastosowania narzędzie dla działów handlowych, które pozwala na lepsze przewidywanie reakcji Klientów i podjęcie najlepszej decyzji co robić na każdym etapie procesu sprzedażowego. Co ważne, Insights Discovery to gotowy model sprzedaży opisujący krok po kroku jak działać i pozwalający ocenić jak nasz pracownik radzi sobie na każdym z etapów.

Czytaj więcej...

Coaching sprzedażowy

Training on the Job

Coaching sprzedażowy (Training on the Job) jest jednym z najlepszych rozwiązań dotyczącym poprawy wyników pracy. Pozwala na bardzo szybkie wprowadzenie znaczących zmian w sposobie pracy handlowców.
Opiera się na indywidualnym podejściu do pracownika – coach/trener pracuje w czasie sesji z jedną osobą i koncentruje się na jej planie rozwoju.

Czytaj więcej...

Audyt handlowy

Audyt handlowy

Jesteś ciekawy co można poprawić żeby zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie? Co blokuje dział sprzedaży? Czy firma wykorzystuje w pełni wszystkie możliwości jakie ma? Co można poprawić przy niewielkich kosztach? Te wszystkie informacje możesz uzyskać oddając swój dział handlowy pod lupę zespołu konsultantów.

Czytaj więcej...